Zapraszamy do obejrzenia trzeciego panelu: Cyberbezpieczeństwo i przeciwdziałanie dezinformacji w zdrowiu jako filar bezpieczeństwa narodowego, który odbył się podczas konferencji Zdrowie żołnierza – wyzwanie bezpiecznej przyszłości 5 marca 2026 r. w Klubie Dowództwa Garnizonu Warszawa.
Podczas panelu zaproszeni goście rozmawiali o: dezinformacji jako narzędziu wojny hybrydowej, atakach na system ochrony zdrowia jako zagrożeniu bezpieczeństwa narodowego, priorytetach ochrony, danych zdrowotnych, gotowości kryzysowej, wymuszeniach i ransomware.
W panelu który prowadził Mariusz Gierej, rzecznik prasowy Wojskowego Instytutu Medycznego – Państwowego Instytutu Badawczego wzięli udział: